Image1\

Dió Általános Iskola, Készségfejlesztö Iskola, EGYMI és Kollégium

1098. Budapest, Friss u. 2

Az intézmény bemutatása

Az intézményünk  gyógypedagógiai oktatási-nevelési intézmény, középsúlyos értelmi fogyatékos gyermekek alapfokú iskolai oktatására 1-8.évfolyam,  kollégiumi ellátására, , valamint súlyosan halmozottan sérült gyermekek nappali fejlesztésére és gondozására szolgál.

Iskolánk épülete szép, modern, jól felszerelt. Nagy kerttel, sportpályával és játékra alkalmas udvarral rendelkezik. Intézményünkben az egész napos foglalkoztatásokhoz, a gyermekek testi-lelki fejlesztésének a legjobban megfelelő, korszerűen kialakított és felszerelt helyiségek vannak.

A kollégium az iskola épületében lett kialakítva, 7 szép, korszerű, világos hálóval működik, amelyben otthonos elhelyezést biztosítunk  kollégista tanulóink részére.

Célunk, hogy hatékony fejlesztéssel, neveléssel és oktatással a tanulóinkat eljuttatni a lehetőségeik felső határáig.